Język obcy dla dorosłych

Zapraszamy na kursy językowe dla dorosłych z hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, portugalskiego, angielskiego i niemieckiego.

Jak pracujemy?

Uczymy w grupach 6-osobowych.

zajęcia prowadzone sa przez native speakera w 100% w danym języku od pierwszej lekcji 🥰 lub wykwalifikowanego nauczyciela,

stosujemy metodę zdaniową,

uczymy komunikacji w języku,

gramatyka jest prezentowana w łatwy i przystępny sposób.

 

Dlaczego my?

Nasi klienci od pierwszej lekcji widzą efekty. Zaczynają mówić w języku obcym od razu, nie muszą poświęcać wiele czasu na naukę w domu, gdyż stawiamy na zdobywanie umiejętności językowych na zajęciach. Pracujemy naszą autorską metodą zdaniową, stawiając tym samym na komunikację. Dbamy aby uczeń miał poczucie rozwoju a nie straty czasu.

 

Nasi klienci szczerze nas polecają:

Kuba, l. 41, przedsiębiorca, hiszpański od podstaw (indywidualne lekcje)

„Zawsze chiałem nauczyć się języka hiszpańskiego, by móc porozumiewać się nim podczas podróży oraz w biznesie. Myślę nad zamieszkaniem w Hiszpanii. W lekcjach najbardziej podoba mi się ogromna ilość słownictwa jaką dostaję oraz sposób prowadzenia zajęć w 100% w języku hiszpańskim, oraz sam prowadzący. Zdecydowanie polecam ENE DUE TRE jeśli chcemy szybko nauczyć się języka i chcemy mieć poczucie, że o nas dbają (kontakt z biurem, elastyczny harmonogram)”

 

DO ZOBACZENIA !