hiszpanski i wloski w ENE DUE TRE

KURSY ON-LINE

ENE DUE TRE zaprasza serdecznie na KURSY ON-LINE z języka hiszpańskiego i włoskiego.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania kursów on-line:

  • hiszpański :
    • Los Verbos en el Presente de Indicativo –  czasowniki hiszpańskie w czasie teraźniejszym
    • El Imperativo – tryb rozkazujący
  • włoski:
    • I Verbi italiani  – czasowniki włoskie w czasie teraźniejszym

DLACZEGO WARTO?

Przede wszystkim, każdy kurs to 7 modułów lekcji, na które trzeba będzie poświecić ok. 20 min dziennie. I to Ty decydujesz, kiedy te 20 minut poświecisz.

Po drugie kurs obejmuje JEDNO KONKRETNE zagadnienie z danego tematu. Zagadnienie to jest na tyle obszerne, że często ucząc się języka hiszpańskiego czy włoskiego poświęcamy zbyt dużo czasu na jego opanowanie, rozwlekamy to w czasie i często efekt jest mizerny.

A tym czasem wystarczy raz, a porządnie skupić się na tym czego mamy się nauczyć i mamy praktycznie 100% GWARANCJE SUKCESU! NAPRAWDĘ !

DLACZEGO TAKIE ZAGADNIENIA?

Odpowiedź powinna być oczywista: dlatego, że w językach romańskich (hiszpański, włoski, francuski, portugalski) to właśnie CZASOWNIKI są najważniejsze, to one dają nam podstawowe umiejętności komunikacyjne podczas rozmowy z innymi, czytania tekstu czy słuchania nagrań. Są najważniejsze, ale tym samym dość skomplikowane, aby nie powiedzieć, że trudne. Na szczęście tylko na pierwszy rzut oka. Jest masa nieregularności – do opanowania, tylko trzeba się do tego zabrać. U nas na kursach stacjonarnych, czy nie, czasowniki idą na pierwszy ogień ZAWSZE. Dzięki nim czujemy, ze język hiszpański czy włoski nie jest taki ciężki do opanowania 🙂

CO ZAWIERA KURS?

Każda lekcja (każdy moduł) to video prezentujące temat, PDF-y z teorią i poradami „jak się uczyć skutecznie” oraz ćwiczenia. Na filmikach video wyjaśniane są np. zasady tworzenia odmian czasowników regularnych i nieregularnych. Dodatkowo masz możliwość osłuchiwania się z językiem docelowym, ponieważ każde video jest w obcym języku (po hiszpańsku oraz po włosku) – z napisami polskimi, abyś nie miał/a wątpliwości.

Przewidujemy 2 opcje:

  • kurs normalny
  • kurs VIP (czat i wymiana maili z lektorem podczas trwania kursu).

 

Cena standardowa to 49 zł (chyba, ze TRAFISZ akurat na PROMOCJĘ). O starcie sprzedaży kursu będziemy informować na bieżąco tutaj na stronie, na naszym profilu na Facebooku oraz na Instagramie.

START sprzedaży kursu prawdopodobnie: 28 listopada 2017 roku.

Po wykupieniu kursu, otrzymaniu przez nas przelewu, będzie wysyłany email z kodem dostępu do kursu.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/-a zapisem na kurs, daj nam znać poniżej 🙂