Kursy przedwakacyjne dla dorosłych i młodzieży od 16 lat! Hiszpański lub włoski!

Wyjeżdżasz na wakacje do Hiszpanii, czy Włoch? Nie znasz języka? To jest idealny moment, aby złapać podstawy, a po wakacjach…. dalej kontynuować u nas naukę.

 

Co oferujemy?

Oferujemy 3-miesięczny kurs z hiszpańskiego lub włoskiego od postaw, w grupie max 6-osobowej, bo takie są u nas największe liczebnie grupy. W grupie szybciej przyswajamy języki, gdyż języka uczymy się do komunikowania się w nim. W grupie każdy jej uczestnik wiele wnosi w nasze uczenie się. A zatem nastaw się na 3 miesiące intensywnej dobrej zabawy z językiem 1 raz w tygodniu przez 120 minut, z małą przerwą na kawę (GRATIS od ENE 🙂 )

Dla kogo?

Ten intensywny kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych bądź młodzieży starszej (od 16 lat), którzy chcą na wyjeździe wakacyjnym zamówić kawę w restauracji, dogadać się z obsługą lotniska czy hotelu, zapytać o drogę, jak również nawiązać nowe znajomości z Hiszpanami czy z Włochami.

Kiedy?

Strat już 10 maja (piątek) lub 11 maja (sobota)!

Dajemy do wyboru 2 terminy, w piątki lub w soboty:

  • w piątki – między 16:00 a 21:00 – zatem kurs może zaczynać się o 16:00 jak i o 19:00, do ustalenia w miarę zbierania się grupy.
  • w soboty – o dowolnej porze, ustalanej w miarę zbierania się grupy.

 

Jak się zapisać?

Wypełnij szybki formularz w dodatkowych informacjach wpisując KURS PRZEDWAKACYJNY lub zadzwoń do nas 883-312-108.

Ile to kosztuje?

W tym 3-miesięcznym kursie wychodzi 10 spotkań i 11 spotkanie bezpłatne na zakończenie by podsumować rezultaty. Koszt całkowity kursu to 750 zł, w tym podręcznik GRATIS!  Płatność można rozłożyć na 3 raty po 250 zł każda. Zapraszamy na mega intensywne 120 minut raz w tygodniu 🙂

 

DO ZOBACZENIA !

 

ene due tre