Los Chiquis – hiszpański

Los Chiquis – muzyczny hiszpański dla małych dzieci

Zapraszamy na niezwykłe zajęcia!

 

U nas najmłodsze dzieci znajdą przede wszystkim ekstra atmosferę, trochę free style, trochę własnego doświadczenia, ale przede wszystkim osłuchają się z muzyką i z językiem, ogólnie język jest już sam w sobie muzyką dla małych dzieci.

Udowodniono naukowo, że im wcześniej zaczynamy przygodę z językami obcymi tym lepiej dla naszych późniejszych prób nauczenia się języków obcych, dla naszej inteligencji i bystrości, dla naszych umiejętności miękkich (takich jak m.in. komunikowanie się za pomocą odpowiedniego doboru słów), dla naszego bogactwa językowego (osoby mówiące wieloma językami mają większy zasób słów niż osoby mówiące w jednym języku wyłącznie).

I tak moglibyśmy wymieniać tu jeszcze wiele zalet jak najwcześniejszego kontaktu z językami u dzieci, jednak najprościej jest to samemu zweryfikować! Naszym CELEM jest aby dziecko nabywało język obcy (w tym wypadku hiszpański) bez jakiegokolwiek wysiłku! Jak to ma miejsce w życiu dorosłym często. Aby w przyszłości potrafiło komunikować się z osobami mówiącymi po hiszpańsku bez problemu! Im wcześniej „wystawiamy” dzieci na języki obce od początku, tym szybciej potrafią się one w tych językach komunikować. Wykorzystajmy słynne powiedzenie: dzieci są jak gąbka – podarujmy im język obcy, język hiszpański!

GWARANTUJEMY dobra zabawę, rytmiczanki, śpiewanie po hiszpańsku i poruszanie się w rytm muzyki – dzieci przyswajają język motorycznie, poprzez ruch, powtarzanie nazwanej czynności. Wszystko pokazane na zajęciach jest łatwe do powtarzania w domu, na spacerze, w samochodzie, gdziekolwiek gdzie można z dzieckiem poklaskać, pośpiewać czy poruszać się trochę. Co sprzyja jeszcze szybszemu przyswajaniu przez maluszki języka obcego.

Zapraszamy na zajęcia z językiem hiszpańskim dla

 dzieci 0– 5 lata wraz z opiekunem

AKTUALNE TERMINY w formularzu poniżej!

Czas trwania zajęć to ok. 30-45 min. Ponadto mamy 3 grupy wiekowe: 

  • 0-18 miesiecy
  • 2-3 lata
  • 3,5-5/6 lat

Zapisz się poniżej!

https://online.pikablo.com/Public/Request/IoCDRVsRpH

 

DO ZOBACZENIA !

 

ene due tre