Los Pequenos – portugalski

Los Pequenos – muzyczny portugalski dla małych dzieci od urodzenia do 6 lat.

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Zależnie od grupy wiekowej trwają od 30 minut do 45, a jeśli grupa pozwoli to nawet 60 minut mogą trwać. Również od tego jaka grupa wiekowa uzależniony jest zakres i sposób przerabianego materiału. Mamy 3 grupy wiekowe:

  • 0-18 mies
  • 1,5-3 lata
  • 3,5-5/6 lat

Tak jak w przypadku Los Chiquis lub Les Petits, u nas najmłodsze dzieci znajdą przede wszystkim ekstra atmosferę, trochę free style, trochę własnego doświadczenia, ale przede wszystkim osłuchają się z muzyką i z językiem, ogólnie język jest już sam w sobie muzyką dla małych dzieci.

Udowodniono naukowo, że im wcześniej zaczynamy przygodę z językami obcymi tym lepiej dla naszych późniejszych prób nauczenia się języków obcych, dla naszej inteligencji i bystrości, dla naszych umiejętności miękkich (takich jak m.in. komunikowanie się za pomocą odpowiedniego doboru słów), dla naszego bogactwa językowego (osoby mówiące wieloma językami mają większy zasób słów niż osoby mówiące w jednym języku wyłącznie).

I tak moglibyśmy wymieniać tu jeszcze wiele zalet jak najwcześniejszego kontaktu z językami u dzieci, jednak najprościej jest to samemu zweryfikować! Naszym CELEM jest aby dziecko nabywało język obcy (w tym wypadku portugalski) bez jakiegokolwiek wysiłku! Jak to ma miejsce w życiu dorosłym często. Aby w przyszłości potrafiło komunikować się z osobami mówiącymi po włosku bez problemu! Im wcześniej „wystawiamy” dzieci na języki obce od początku, tym szybciej potrafią się one w tych językach komunikować. Wykorzystajmy słynne powiedzenie: dzieci są jak gąbka – podarujmy im język obcy, język włoski!

GWARANTUJEMY dobra zabawę, rytmiczanki, śpiewanie po włosku i poruszanie się w rytm muzyki – dzieci przyswajają język motorycznie, poprzez ruch, powtarzanie nazwanej czynności. Wszystko pokazane na zajęciach jest łatwe do powtarzania w domu, na spacerze, w samochodzie, gdziekolwiek gdzie można z dzieckiem poklaskać, pośpiewać czy poruszać się trochę. Co sprzyja jeszcze szybszemu przyswajaniu przez maluszki języka obcego.

 

Nie czekaj, zapisz się jeszcze dziś poprzez formularz:

https://online.pikablo.com/Public/Request/IoCDRVsRpH

Dzieci starsze jak 6 lat, zapraszamy na kursy standardowe.