Smyczki Smyki

SMYKOLANDIA

Smykolandia to ogólnorozwojowe zajęcia dla małych dzieci w dwóch grupach wiekowych: Smyczków od 0 do 2 lat oraz Smyków od 3 do 5 lat.

Na naszych spotkaniach Maluszki nie tylko uczą się bawić ze sobą nawzajem w czasie przeznaczonym na aktywność swobodną, ale też poznają fantastyczne sposoby by poprzez taniec, śpiew, zabawy sensoryczne ruchowe i stolikowe, tory przeszkód czy mini teatrzyki jak najczęściej się uśmiechać oraz aktywnie poznawać świat wszystkimi zmysłami.

W zajęciach uczestniczą także opiekunowie dzieci (mama, tata, babcia lub niania) po jednym na każde dziecko.  Ich bezcenna obecność  daje wszystkim  Smykom  i Smyczkom poczucie bezpieczeństwa, dzięki któremu Dzieci mogą odważnie wchodzić w nowe aktywności rozwijając kompetencje adekwatne do swego wieku.

Natomiast  nasza bogato wyposażona sala oraz wysoko wykwalifikowana kadra pedagogów poprzez ukierunkowaną zabawę zapewni dzieciom harmonijny, zrównoważony rozwój jak i ciekawie oraz twórczo spędzony czas.

Okres od narodzin do czasu pójścia do szkoły to najintensywniejszy etap rozwoju każdego człowieka.  Warto go nie zmarnować!

 

Zajęcia sensoryczno-edukacyjne trwają:

SMYCZKI 0-2 lata to 60 minut – koszt 160 zł miesięcznie płatne za miesiąc z góry, jednorazowy udział 40 zł, maksymalnie 10 osób w grupie.

SMYKI 3-5 lat to 100 min (1h 30 min) – koszt 180 zł miesięcznie płatne za miesiąc z góry, jednorazowy udział 40 zł, maksymalnie 10 osób w grupie.

Ponadto pierwsze zajęcia są w promocyjnej cenie 35 zł TYLKO w styczniu! Później pierwsze zajęcia będą kosztowały 40 zł.  Pierwsze zajęcia należy opłacić PRZED wpłacając na konto ENE DUE TRE, lub najpóźniej w dniu zajęć w biurze.

 

KONTO: WBK S.A. 19 1090 1737 0000 0001 3497 7213 

w tytule: IMIE i NAZWISKO DZIECKA, NAZWA GRUPY, DZIEN i GODZINA

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ poprzez formularz 🙂