Smyczki Smyki

SMYKOLANDIA

Smykolandia to ogólnorozwojowe zajęcia dla małych dzieci w trzech grupach wiekowych: Smyczusie (0-18 mscy), Smyczki (2 – 3 lata) oraz Smyki (3,5 – 5 lat).

Na naszych spotkaniach Maluszki nie tylko uczą się bawić ze sobą nawzajem w czasie przeznaczonym na aktywność swobodną, ale też poznają fantastyczne sposoby by poprzez taniec, śpiew, zabawy sensoryczne ruchowe i stolikowe, tory przeszkód czy mini teatrzyki jak najczęściej się uśmiechać oraz aktywnie poznawać świat wszystkimi zmysłami.

W zajęciach uczestniczą także opiekunowie dzieci (mama, tata, babcia lub niania) po jednym na każde dziecko.  Ich bezcenna obecność  daje wszystkim  Smykom  i Smyczkom poczucie bezpieczeństwa, dzięki któremu Dzieci mogą odważnie wchodzić w nowe aktywności rozwijając kompetencje adekwatne do swego wieku.

Natomiast  nasza bogato wyposażona sala oraz wysoko wykwalifikowana kadra pedagogów poprzez ukierunkowaną zabawę zapewni dzieciom harmonijny, zrównoważony rozwój jak i ciekawie oraz twórczo spędzony czas.

Okres od narodzin do czasu pójścia do szkoły to najintensywniejszy etap rozwoju każdego człowieka.  Warto go nie zmarnować!

 

Zajęcia sensoryczno-edukacyjne trwają:

SMYCZUSIE (0-18 mscy) – 60 minut

– SMYCZKI 2-3 lata – 90 minut

SMYKI 3,5 – 5 lat – 105 min (1h 45 min)

 

Koszt to 120 zł miesięcznie płatne za miesiąc z góry, jednorazowy udział 35 zł, maksymalnie 10 osób w grupie

UWAGA!

 Pierwsze zajęcia kosztują 35 zł. należy je opłacić PRZED wpłacając na konto ENE DUE TRE, lub najpóźniej w dniu zajęć w biurze.

 

KONTO: WBK S.A. 19 1090 1737 0000 0001 3497 7213 

w tytule: IMIE i NAZWISKO DZIECKA, NAZWA GRUPY, DZIEN i GODZINA

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ poprzez formularz 🙂