SENSORYKA – w języku angielskim

Nasza SENSORYKA t0 SMYKOLANDIA Z J. ANGIELSKIM

Odświeżyliśmy naszą ofertę i aktualnie zapraszamy również na spotkania Smykolandii połączone z zabawą w  j. angielskim.

Są to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w trzech grupach wiekowych:

6-18 m. Smyczusie (czas trwania: 60 min = 20 min. zabawy z j. angielskim, 20 min. zabawy z elementami sensoplastycznymi, 20 min. czas przed zajęciami na oswojenie się z grupą, miejscem, rozmowy dorosłych oraz przerwa na małą przekąskę)

1,5-3 lat Smyczki (czas trwania: 60 min = 20 min. zabawy z j. angielskim, 20 min. zabawy z elementami sensoplastycznymi, 20 min. czas przed zajęciami na oswojenie się z grupą, miejscem, rozmowy dorosłych oraz przerwa na małą przekąskę)

3-4/5 lat Smyki (czas trwania: 90 min = 30 min. zabawy z j. angielskim, 30 min. zabawy z elementami sensoplastycznymi, 30 min. czas przed zajęciami na oswojenie się z grupą, miejscem, rozmowy dorosłych oraz przerwa na małą przekąskę)

Chcemy, aby nasze spotkania były wartościowym czasem spędzonym z dzieckiem, dlatego w zajęciach biorą udział opiekunowie, którzy przy okazji mogą wymieniać się doświadczeniami

Stawiamy na naturalną aktywność dziecka i jego ciekawość, podążając za dzieckiem i wspólnie się z nim bawiąc.

Zajęcia Smykolandii wszechstronnie wpływają na rozwój małego człowieka. Rozwijają zmysły poprzez zabawy z materiałami niedokończonymi, rozwijają zdolności językowe, muzyczne, ruchowe, integrują dzieci.

W grupach dla dzieci starszych zwracamy uwagę podczas spotkań na stałe punkty – początek, koniec aktywności, na rolę osoby prowadzącej, interakcje między uczestnikami, na ważną też  świadomość wyboru oraz oczekiwanie na swoją kolej. Są to elementy przygotowujące do wejścia w kolejny etap, jakim jest przedszkole.

Zachęcamy i wspieramy udział naszych pociech w spotkaniach, aby w poczuciu bezpieczeństwa, odważnie wchodziły w nowe aktywności rozwijając kompetencje adekwatne do swojego wieku.

 

Aktualny grafik naszych zajęć znajdziecie Państwo w zakładce „Grafik„.

 

Podsumowując zapraszamy do ENE DUE TRE na zajęcia:

  • Smykolandia z j.angielskim
  • Flamingos – zabawy w j.angielskim

Zapraszamy! 🙂